Metāldekors
metāldarbnīca

Trapecveida profils AP-8

Profils AP-8 tiek izmantots sienu apdarēm, starpsienām un piekārtajiem griestiem. Šobrīd cinkotais profils AP-8 bieži tiek izmantots ātri uzbūvējamo ēku un žogu celtniecībā. Izturība un drošība, viegli montējams, plaša toņu pieejamība – tās ir tās īpašības, pateicoties kurām šis materiāls ir iemantojis lielu popularitāti pircēju vidū.

 

Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn

Krāsas; RAL, RR katalogs

Tehniskie parametri:

Trapecveida profils AP-20

Profils AP-20 tiek izmantots iekšējo un ārējo sienu apdarei ātri uzbūvējamo ēku celtniecībā, kā arī jumta segums. Viegls un ātrs profila montāžas process ļauj izmantot to gadījumos kad nepieciešams izpildīt drošu un kvalitatīvu ēku konstrukcijas apdari visīsākajos termiņos.


Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn

Krāsas; RALRR katalogs

Tehniskie parametri:

Trapecveida profils AP-45

Profils AP-45 pieder pie universāliem materiāliem, kurus var izmantot gan jumtu, gan starpsienu apdarei. Pie tam, cinkotais profils AP-45 tiek veidots tā, lai nodrošinātu drošu, ilglaicīgu un hermētisku jumta segumu. Materiāls ir ekonomisks, profila AP-45 zemās cenas ļauj to izmantot arī industriālo ēku celtniecībā.tiek izmantots iekšējo un ārējo sienu apdarei ātri uzbūvējamo ēku celtniecībā, kā arī jumta segums. Viegls un ātrs profila montāžas process ļauj izmantot to gadījumos kad nepieciešams izpildīt drošu un kvalitatīvu ēku konstrukcijas apdari visīsākajos termiņos.

 

Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn

Krāsas; RALRR katalogs

Tehniksie parametri:

Trapecveida profils AP-135

Trapecveida profilu AP-135 (cinkots ar polimēru pārklājumu). Šādu profilu ražošanas procesā lielākoties tiek izmantots metāls ar biezumu no 0,7 līdz 1,2 mm. Šī profila pielietošana pārsegumu un jumtu konstrukcijās, samazina celtniecības termiņus, kā arī samazina montāžas darbu izmaksas. Nesošais profils AP-135 tiek izmantots, kā izturīgs metāla jumtu pārsegumus, kā arī lai izveidotu vieglu un izturīgu nesošo konstrukciju, lai celtniecības objektā izveidotu dažādas konstrukcijas, kurām ir nepieciešama pastāvīga slodzes nestspēja ar augstu izturību.  Šāda veida profils ne tikai ir ērts montāžas darbos, bet to ir viegli arī demontēt. Īpaši neaizvietojams šis materiāls ir lielos industriālos objektos.

Pārseguma profilam AP-135 piemīt sekojošas īpašības: 
  • izceļas ar mazu svaru; 
  • ugunsdrošs; 
  • ekspluatācijā ērti lietojams; 
  • var rēķināties ar ilgstošu kalpošanu; 
  • piemīt interesants izskats. 

Polimēru pārklājumi: PE. Zn 

Krāsas; RALRR katalogs

Tehniskie parametri: